KONST / Litografier / Färglitografi 12178156
nr 1217 8156
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Fruktlåda. Signerad, numrerad 138/290. Motivet: 39x41 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:04:02
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)